BONUSY ZDARMA v hodnotě 265 Kč

15 tipů k dětskému stravování

Získejte ZDARMA 15 praktických odpovědí na otázky, které vás jistě napadají v souvislosti se zdravým stravováním dětí. Předejte svému dítěti zdravé návyky od raného dětství, aby si je osvojilo do budoucnosti.

Vše o cukru a pšenici

Cukr a pšenice fungují v organismu podobně jako droga. Lidé však jejich účinkům nevěnují pozornost, protože se nejedná o „DROGY“ v pravém slova smyslu. Zjistěte, proč a jak tyto suroviny v těle působí negativně a naučte se jejich negativní dopady na zdraví zmírnit.

Vše o Éčkách

Jak je již známo, éčka v potravinách jsou z dlouhodobého hlediska pro organismus velmi nebezpečná. Získejte BONUS ZDARMA, kde se dozvíte vše důležité o jednotlivých éčkách. 

O čem je e-book “Jíme zdravě a hravě s celou rodinou”

Fráze „žít zdravě” lidi často děsí a vnucuje jim představu, že zdravá strava je jen o konzumaci listů a bobulí. Tak tomu ale není. S trochou dobré vůle lze naučit zdravému stravování celou rodinu. V ebooku – Jíme zdravě a hravě s celou rodinou najdete tipy jak se změnou začít a k tomu desítky receptů.

Dozvíte se:

Jak zapojit do zdravého stravování celou rodinu?

Čím se naučit zahnat chuť na sladké a čím sladkosti nahradit?

Co jsou přídatné látky a proč jsou nežádoucí?

Cukr ničí nejen vaši postavu, ale i zuby a důležité vnitřní orgány

Inspirace na snídaně, svačiny, obědy i večeře – recepty

Co by měl obsahovat rodinný jídelníček + Jídelníček na 7 dní

Co do stravy zařadit při nachlazení v rámci prevence?

Jak začít, vydržet a nevzdávat se ještě před prvními úspěchy?

Jaké jsou zdravé a nezdravé tuky a proč je rozlišovat?

52 receptů pro váš nový začátek

Objevte zdravější způsoby stravování

Komu ebook může pomoci a jak?

Ebook – “Jíme zdravě a hravě s celou rodinou vás naučí vařit jednoduše, zdravě a pomůže změnit váš životní styl. V případě, že dosud konzumujete nezdravé a výživově nehodnotné nápoje a potraviny (slazené nápoje, přidané cukry, škodlivé tuky apod.), vaše tělo směřuje k obezitě a chronickým nemocem. Často jste určitě vyčerpaní a bez nálady. 

Uvedu vám názorný příklad: Když sníte tabulku mléčné čokolády nebo vypijete 0,5 litru Coca-Coly, je to jako byste si dali dávku kokainu. Ano, je to děsivé přirovnání a možná někomu přijde až absurdní. Tyto potraviny a nápoje však mají na vaše tělo podobný účinek jako zmíněná droga. Rafinovaným cukrem do sebe dostanete dávku energie, která vás okamžitě nabudí, ale stejně tak rychle její účinek zase vymizí.

V ebooku – “Jíme zdravě a hravě s celou rodinou” se vám dostane podrobného vysvětlení, jak nám geneticky upravované potraviny, umělé cukry a tuky ubližují.

Když se stravujete nepravidelně a nevyváženě, pak si vaše tělo nedokáže vytvořit časový plán. Neví, kdy dostane další energii a proto si pro jistotu každé sousto ukládá do tukových zásob a tráví ho pomaleji. Může se vám pak proto zdát, že přibíráte i z vody. Tělo se dokáže stravování přizpůsobit, pokud budete jíst pravidelně a v dostatečném množství i kvalitě.

Dát si k obědu krajíc chleba a myslet si, že to stačí, je omyl. Tělo potřebuje nejenom sacharidy, ale i určitý poměr tuků a bílkovin. Pocit hladu nezmizí, kila dolů také nepůjdou a JOJO efekt se bude dostavovat neustále.

Ikona srdce 1 | Cesta k pochopení

Zjistěte, proč jsou pro naše tělo přídatné látky nežádoucí?

V ebooku se dozvíte, proč byste se o přídatné látky měli zajímat a proč mohou být pro tělo nebezpečné.
Ikona srdce 6 | Cesta k pochopení

BIO označení vždy neznamená, že se jedná o Bio produkt!

Takzvaných Bio produktů dnes na trhu najdeme spoustu, zjistěte jak se naučit v BIO kvalitě orientovat.
Ikona srdce 3 | Cesta k pochopení

Trápí vás a vaše děti časté nachlazení a oslabená imunita?

V ebooku se také dozvíte, jak a co vařit dětem a sobě i při nachlazení. Špatná strava se podílí na vašem zdravotním stavu.
Ikona srdce 4 | Cesta k pochopení

Nemáte vůbec žádnou inspiraci jak začít?

V ebooku: “Jíme zdravě a hravě s celou rodinou” najdete více než 50 receptů pro Vaše nové začátky.
Ikona srdce 5 | Cesta k pochopení

Nemůžete se zbavit chuti na sladké?

Téměř každý rád mlsá, v ebooku vám poradíme, čím zahnat chuť na sladké zdravě a s chutí.
Ikona srdce 6 | Cesta k pochopení

Proč je pro lidský organismus přidaný cukr zbytečný?

Mnoho lidí si nedokáže svůj život bez cukru vůbec představit. Pochopte v čem spočívá jeho nebezpečí.

Kateřina Vachová - Blogerka

Kateřina Vachová – výživový poradce

Mými hlavními koníčky jsou lékařství a zdravá strava. Ráda se v těchto oblastech dále vzdělávám. Miluji vaření a vymýšlím i vlastní recepty. S nadšením objevuji nové suroviny, koření i byliny. Pomáhám jednotlivcům i rodinám zorientovat se na poli racionálního stravování. Bořím mýty ohledně představ o vyváženém a zdravém jídelníčku. Mým přáním je, aby si lidé konečně dali do souvislosti zdraví a jídelníček. Chci i Vám poradit, jak se stravovat lépe a zlepšit si imunitu.