Mobilní cesta k pochopení

Mobilní cesta k pochopení, je tady pro všechny rodiče, kteří si potřebují povídat a poslouchat. Takové popovídání si s kamarádkou srdci mnohdy dost uleví, ale když vám na druhé straně mohou nabídnout funkční řešení, proč to nezkusit?

Mobilní poradna vznikla, díky SOS volání rodičů na Kouzelnou linku 721 947 695. Jelikož, ale rodiče potřebují mnohem hlouběji o problému hovořit, rozhodli jsme se vytvořit také mobilní poradnu pro rodiče. Na mou odpověď a vysvětlení máme celých 65 minut dle našeho tarifu. Můžeme vzájemně sdílet své emoce a reakce.

Hovor je možné uskutečnit PO – PÁ od 8:30 hodin do 22:00 hodin. O víkendu pouze ve večerních hodinách a to od 20:30 hodin do 23:00 hodin. Termín vašeho hovoru, si vždy upřesníme v e-mailu. Voláme na vaše telefonní číslo z našeho tarifu. Ke každé naší telefonické odpovědi dostanete PDF listy s tím nejdůležitějším z našeho hovoru.

Jak na to, krok za krokem

Ikona - kniha

1. Zaslání dotazu

Pomocí editoru na této stránce mi zašlete Váš dotaz. Dotaz vždy prosím pište s otevřeností a chutí něco změnit.
Ikona - baseball

2. Odeslání faktury

Po přijetí dotazu, Vám zašlu potvrzení s vystavenou fakturou na částku 679 Kč. Splatnost faktury je maximálně 7 dní.
Ikona - tužka

3. Přijetí platby

Po přijetí platby na náš účet, vám bude zaslán dotazník s doplňujícími otázkami k Vašemu dotazu.
Ikona - tužka

4. Přijetí dotazníku

Po přijetí Vámi vyplněného doplňujícího dotazníku, Vám bude odeslán kalendář s termíny pro uskutečnění telefonního hovoru.
Ikona - kytara

5. Dohodnutí termínu

Na výběr u Mobilní poradny dostanete 3 termíny, pokud Vám nebude ani jeden vyhovovat dostanete dva další.
Ikona - auto

Odpověď pro Vás

Na základě dohody, která proběhla, se v termínu uskuteční domluvený hovor, který má délku 65 minut.

Místo pro Váš dotaz

Vaše jméno (vyžadováno)
Váš e-mail (vyžadováno)

Popište Váš problém (vyžadováno)

Nejsem robot, jsem rodič

Informace o ochraně osobních údajů

Akční cena: 679 Kč 779 Kč

Co od nás získáte?

Dotaz zdarma

Získáte 1x e-mailovou odpověď zdarma na doplňující dotazy. Tuto výhodu odpovědi zdarma můžete využít do 30 dnů od termínu  Skype hovoru. Zodpovězení dotazu zdarma je do 7 dní od jeho zaslání.

PDF listy

Jelikož spolu budeme hovořit online a poznámek si nejspíše nestihnete udělat dostatek. Po skončení našeho hovoru vám budou zaslány PDF listy s tím nejdůležitějším, co jsme společně probrali.

Ebook zdarma

Komunikace je hlavní základ výchovy, a proto od nás získáte e-book v hodnotě 269 Kč ZDARMA. Naleznete tipy, návody i vysvětlení, proč vám dosavadní styl komunikace nefunguje.

Bonusy navíc

Víme, že někteří potřebují trochu více času, aby pochopili své děti tak, jak potřebují a proto od nás získáte slevu na každý další dotaz 15% z ceny. K tomu navíc dostanete pozvání do soukromé diskuze rodičů z Kouzelné výchovy.

Nejčastější dotazy rodičů

Ikona - lidé a uživatelé

Dotazy rodičů

Řešení je v každé rodině jiné, ale dotazy rodičů jsou mnohdy velmi podobné. Vybrala jsem pro vás ty nejčastější i s jejich odpověďmi. Podívejte se, co rodiče nejčastěji trápí, možná tam objevíte odpovědi na své otázky.

Nejčastější dotazy

Poradenství v Cestě k pochopení funguje jednoduše. První krok je napsat svůj dotaz. Druhý krok je uhradit fakturu za poskytované služby a odpovědět na doplňující otázky, které obdržíte pomocí dotazníku.  A ve třetím kroku již obdržíte svou odpověď.

Termín odpovědi se vždy odvíjí od připsání platby na náš účet. Jakmile se platba připíše, obdržíte od nás email s potvrzením a s třemi termíny, ze kterých si můžete vybrat u varianty Telefonní poradny a Skype poradny. U emailové poradny, obdržíte svou odpověď do 24 hodin od zaslání potvrzení o přijaté platbě na náš účet.

Uhrazení faktury je možné bankovním převodem na náš účet. Tento proces trvá 1 až 3 dny, záleží však na tom, který den v týdnu se platba odesílá. Z naší zkušenosti pokud platba odejde z účtu do 12:00 hodin dopoledne je ještě v ten samý den připsána na našem účtu, pokud však platbu zadáte v pátek odpoledne připíše se na náš účet až v pondělí ráno. Po obdržení platby, Vás budeme ihned kontaktovat s potvrzením přijetí platby a obdržíte dotazník s doplňujícími otázkami.

Ano, díky aplikaci Adobe reader, kterou bezplatně stáhnete z internetu, otevřete všechny naše zaslané soubory. Jak na to? Aplikaci stáhnete do vašeho zařízení a nainstalujete. Poté otevřete email a zvolíte otevření souboru PDF za pomocí aplikace Adobe Reader.

Ano, je to možné. Denní doba hovorů je od 8:30 hodin do 14:00 hodin a večerní doba pro uskutečnění hovorů je od 20:15 hodin do 22:00 hodin a to všechny pracovní dny v týdnu. Pro víkend platí pouze doba večerní a to obdobně od 20:30 hodin do 23:00 hodin

Doporučujeme skutečně svému dotazu věnovat čas a nezapomenout především na otevřenost a upřímnost jedině tak, jsem vám skutečně schopna pomoci. Poradím Vám jedno malé pravidlo, kterým se můžete inspirovat:

  1. Co je problém? Co skutečně potřebujete řešit?
  2. Jaký potřebujete výsledek, čeho chcete dosáhnout?
  3. Jakým způsobem tyto věci, svým dětem sdělujete?
  4. Jak na to vaše děti obvykle reagují?
  5. Jak si přejete, aby to probíhalo?

Když si odpovíte na tyto otázky, máte dotaz, díky kterému jsem schopna s Vámi společně najít řešení, které bude vyhovovat přesně vám. Nejdůležitější jste vy, nezapomínejte na to a věřte, že růžové to vždy nebude, ale když jen zůstanete přihlížet nebude to nikdy ani trošku narůžovělé a to je hrozná škoda. Pomůžu Vám najít cestu k dětem, společně to zvládneme, tím jsem si jistá.

Pokud to potřebujete, samozřejmě můžete, ale po skončení našeho hovoru, Vám budou ihned zaslány PDF listy s tím nejdůležitějším, co jsme společně probírali. Okamžitě také můžete využít možnost doplňujícího dotazu zdarma. Ten Vám bude zodpovězen nejpozději do 5 dnů na Váš email.

E-book je elektronická kniha, kterou můžete číst, kdykoliv a kdekoliv. Otevřete ji v mobilu, na tabletu, v PC, ale také za pomocí čtečky knih. Výhodou e-booků je, že nemusíte sebou vláčet několik knih, když například jedete na dovolenou a nevíte, na co budete mít náladu. Můžete si, sebou v podobě e-booků  třeba 50 knih a vybrat si podle nálady tu pravou až na místě.

Zašlete nám svůj dotaz a my Vám pomůžeme najít řešení

Další cesty k pochopení

EMAILOVÁ PORADNA

Email s odpovědí do 48 hodin

Doplňující dotaz ZDARMA

100% pochopení a porozumění

BONUS: 10% sleva na další dotaz

E-book - Komunikace - sleva 50%

Přístup do soukromé diskuze rodičů

379 Kč 479 Kč

SKYPE PORADNA

Délka hovoru je 70 minut

Doplňující dotaz ZDARMA

PDF listy - Shrnutí z hovoru

E-book - Komunikace ZDARMA

BONUS: 10% sleva na další dotaz

Přístup do soukromé diskuze rodičů

679 Kč 779 Kč