BONUSY ZDARMA V HODNOTĚ 265 KČ

15 tipů k dětskému stravování

Získejte ZDARMA 15 praktických odpovědí na otázky, které vás jistě napadají v souvislosti se zdravým stravováním dětí. Předejte svému dítěti zdravé návyky od raného dětství, aby si je osvojilo do budoucnosti.

Vše o cukru a pšenici

Cukr a pšenice fungují v organismu podobně jako droga. Lidé však jejich účinkům nevěnují pozornost, protože se nejedná o „DROGY“ v pravém slova smyslu. Zjistěte, proč a jak tyto suroviny v těle působí negativně a naučte se jejich negativní dopady na zdraví zmírnit.

Vše o Éčkách

Jak je již známo, éčka v potravinách jsou z dlouhodobého hlediska pro organismus velmi nebezpečná. Získejte BONUS ZDARMA, kde se dozvíte vše důležité o jednotlivých éčkách. 

Fráze „žít zdravě” lidi často děsí a vnucuje jim představu, že zdravá strava je jen o konzumaci listů a bobulí. Tak tomu ale není. S trochou dobré vůle lze naučit zdravému stravování celou rodinu. V ebooku – Jíme zdravě a hravě s celou rodinou najdete tipy jak se změnou začít a k tomu desítky receptů.

Dozvíte se:

Jak zapojit do zdravého stravování celou rodinu?

Čím se naučit zahnat chuť na sladké a čím sladkosti nahradit?

Co jsou přídatné látky a proč jsou nežádoucí?

Cukr ničí nejen vaši postavu, ale i zuby a důležité vnitřní orgány

Inspirace na snídaně, svačiny, obědy i večeře – recepty

Co by měl obsahovat rodinný jídelníček + Jídelníček na 7 dní

Co do stravy zařadit při nachlazení v rámci prevence?

Jak začít, vydržet a nevzdávat se ještě před prvními úspěchy?

Jaké jsou zdravé a nezdravé tuky a proč je rozlišovat?

52 receptů pro váš nový začátek

Objevte zdravější způsoby stravování

Koupit ebook – Jíme zdravě

KOMU EBOOK MŮŽE POMOCI A JAK?

Ebook – “Jíme zdravě a hravě s celou rodinou vás naučí vařit jednoduše, zdravě a pomůže změnit váš životní styl. V případě, že dosud konzumujete nezdravé a výživově nehodnotné nápoje a potraviny (slazené nápoje, přidané cukry, škodlivé tuky apod.), vaše tělo směřuje k obezitě a chronickým nemocem. Často jste určitě vyčerpaní a bez nálady.

Uvedu vám názorný příklad: Když sníte tabulku mléčné čokolády nebo vypijete 0,5 litru Coca-Coly, je to jako byste si dali dávku kokainu. Ano, je to děsivé přirovnání a možná někomu přijde až absurdní. Tyto potraviny a nápoje však mají na vaše tělo podobný účinek jako zmíněná droga. Rafinovaným cukrem do sebe dostanete dávku energie, která vás okamžitě nabudí, ale stejně tak rychle její účinek zase vymizí.

V ebooku – “Jíme zdravě a hravě s celou rodinou” se vám dostane podrobného vysvětlení, jak nám geneticky upravované potraviny, umělé cukry a tuky ubližují.

Když se stravujete nepravidelně a nevyváženě, pak si vaše tělo nedokáže vytvořit časový plán. Neví, kdy dostane další energii a proto si pro jistotu každé sousto ukládá do tukových zásob a tráví ho pomaleji. Může se vám pak proto zdát, že přibíráte i z vody. Tělo se dokáže stravování přizpůsobit, pokud budete jíst pravidelně a v dostatečném množství i kvalitě.

Dát si k obědu krajíc chleba a myslet si, že to stačí, je omyl. Tělo potřebuje nejenom sacharidy, ale i určitý poměr tuků a bílkovin. Pocit hladu nezmizí, kila dolů také nepůjdou a JOJO efekt se bude dostavovat neustále.

Zjistěte, proč jsou pro naše tělo přídatné látky nežádoucí?

V ebooku se dozvíte, proč byste se o přídatné látky měli zajímat a proč mohou být pro tělo nebezpečné.

BIO označení vždy neznamená, že se jedná o Bio produkt!

Takzvaných Bio produktů dnes na trhu najdeme spoustu, zjistěte jak se naučit v BIO kvalitě orientovat.

Trápí vás a vaše děti časté nachlazení a oslabená imunita?

V ebooku se také dozvíte, jak a co vařit dětem a sobě i při nachlazení. Špatná strava se podílí na vašem zdravotním stavu.

Nemáte vůbec žádnou inspiraci jak začít?

V ebooku: “Jíme zdravě a hravě s celou rodinou” najdete více než 50 receptů pro Vaše nové začátky.

Nemůžete se zbavit chuti na sladké?

Téměř každý rád mlsá, v ebooku vám poradíme, čím zahnat chuť na sladké zdravě a s chutí.

Proč je pro lidský organismus přidaný cukr zbytečný?

Mnoho lidí si nedokáže svůj život bez cukru vůbec představit. Pochopte v čem spočívá jeho nebezpečí.
Chci získat e-book ve výhodné AKCI

REFERENCE A ZKUŠENOSTI

Základní věci o stravování již vím, ale ebook mi dal ucelené informace, za které jsem ráda. Vím, že cukr není zdravý, já ho vnímám jako drogu (sice jsme ho před nějakou dobou omezili, ale z jídelníčku zatím nevyřadili úplně) Já ho při pečení už dlouho dávám méně. Přesně jak píše Katka, z celé dávky na ¾ a pak jsem upekla z půlky a víte co? Ten cukr nám vůbec nechyběl ba naopak, koláč jsem doplnila hořkou čokoládou a po dlouhé době mi manžel neřekl, že je to dobré, ale výborné. Manžel má moc rád a houby a tedy i hlívu, ale nikdy jsme jí nejedli pravidelně, prostě jednou za čas.

Po přečtení ebooku jsme hned jeli na nákup a hlívu si koupili, k večeři byla polévka. Polévku z hlívy můžu doporučit, my třeba z ní děláme i falešnou držkovou. Kniha mě inspirovala a rozhodla jsem se, hlívu zařadit do našeho jídelníčku častěji. Také se moc těším, až vyzkouším jablečný koláč od Katky, protože štrúdl je můj nejoblíbenější dezert a věřím, že si moc pochutnáme. Tato kniha je nejen nabitá skvělými recepty, ale hlavně se tam dozvíte moc zajímavých informací o potravinách.

Lucie Háková, 1 dítě

Ebook jsem si objednala, jelikož se už nějakou dobu snažím o změnu životního stylu. Možná právě proto, pro mě nebyla spousta věcí a faktů novinkou. Stejně jako autorka i já, nejraději používám právě pohankovou mouku.

Ebook je pěkně napsaný, plný ucelených informací, jen bych přivítala ještě nějaké tipy co si vzít jako svačinu na dlouhý výlet zvláště v tropických teplotách.

Petra Trepešová, 1 dítě

Zpracování ebooku Jíme zdravě a hravě se mi hrozně líbí, ebook není plný zdlouhavého vysvětlování, ale jsou v něm uvedená jasná fakta. Stručné návrhy jak jinak a skutečně dost receptů, ze kterých si vybere opravdu každý. Co se týká úspěchů v hubnutí tak jsem na samém začátku, ale dnes už opravdu studuji složení každé potraviny, kterou si chci koupit. Zjistila jsem, že téměř veškeré pečivo, které se tváří zdravě, obsahuje éčka i pšenici, rozhodla jsem se proto péct si žitný chléb sama.

Moje děti jsou již dospělé, takže nemohu posoudit, zda by jim jídla chutnala, když by byly malí, ale jako dospělý u nás vždycky mlaskají. Dozvěděla jsem se spoustu novinek, o kterých mě předtím ani nenapadlo přemýšlet. Děkuji autorce za tak krásné, jasné a výstižné vysvětlení všeho, co by lidé měli vědět. Přeji mnoho úspěchů a těším se na případný druhý díl.

Miroslava Mastná, 3 děti (dospělé)

Pro toho, kdo se začíná zajímat o zdravou výživu, je ebook velmi přínosný. Je v něm jasně a stručně shrnuto vše podstatné, vše je aktuální (žádné zastaralé informace). Rovněž je myslím vhodný i pro maminky, aby mohly dát dětem do života dobrý základ správného stravování a vyvarovat se některých dobře míněných chyb (např. tuňák).

Ebook je prakticky doplněn o recepty na celý den. Mínus bych dala za grafické zpracování, které se mi opravdu nelíbí, nicméně v ebooku jde hlavně o informace, takže se to dá odpustit.

Jaroslava Šťastná, 2 děti

Líbí se mi, že e-book je velice stručný a přehledný. Autorka podle všeho čerpala informace, které jsou v souladu se současnými vědeckými poznatky v oblasti výživy. V hodně oblastech se ztotožňuji s názorem autorky. Určitě bych tento e-book zařadila do seznamu oblíbených knih o výživě pro děti.

Renata procházková, 1 dítě
Kateřina Vachová - Výživový poradce, blogerka

Kateřina Vachová – Výživový poradce, blogerka

Mými hlavními koníčky jsou lékařství a zdravá strava. Ráda se v těchto oblastech dále vzdělávám. Miluji vaření a vymýšlím i vlastní recepty. S nadšením objevuji nové suroviny, koření i byliny.

Pomáhám jednotlivcům i rodinám zorientovat se na poli racionálního stravování. Bořím mýty ohledně představ o vyváženém a zdravém jídelníčku. Mým přáním je, aby si lidé konečně dali do souvislosti zdraví a jídelníček. Chci i Vám poradit, jak se stravovat lépe a zlepšit si imunitu.

Kateřina Váchova - Certifikát